Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

eUČEBNA
K Sokolovně 37
104 00 Praha 10 - Uhříněves
tel: +420 608 978 037
info(a)eucebna.cz

NOVÉ KURZY

arr3Otevřeli jsme zážitkové kurzy šitíOd návrhu k realizaci pro šitím nepolíbené!  Pomůžeme Vám se vším, co Vám nepůjde. Vybíráme... arr3Otevřeli jsme zdravotnické kurzy Rescue MASTER   Akreditovaný, mezinárodní, tréninkový systém pro výcvik praktických dovedností vedoucích ke... arr3Jak se k nám dostaneteJak se k nám dostanete? 1. AUTEM a na MOTORCE - není to problém, protože u naší eUČEBNY lze...

OBLÍBENÉ KURZY

naše cena 560 Kč (22 Euro)
VOLNÁ MÍSTA
naše cena 590 Kč (23 Euro)
VOLNÁ MÍSTA
naše cena 8 100 Kč (312 Euro)
VOLNÁ MÍSTA

O nás
O nás

 

Naším celoživotním úkolem je vzdělávání v mnoha možných i nemožných oblastech. 

Již 25 let se zabýváme firemními školeními a kurzy 

Protože mnoho našich zákazníků se nás dotazuje, zda pořádáme i kurzy pro veřejnost, rozhodli jsme se otevřít tuto eUČEBNU, abyste si mohli některý z kurzů vybrat. 

V našem portfoliu naleznete kurzy a vzdělávací akce z mnoha zájmových oblastí od neodkladné první pomoci přes fotografovaní, koučink, kurzy etikety, cizích jazyků až třeba po šití a tvůrčí dílny.

Všechny akce jsou vedeny profesionály v oboru a některé z nich je akreditovány u  institucí jako je např. MPSV ČR, MŠMT ČR nebo třeba České asosciace sester.

Kurzy a školení jsou interaktivní, dnes je moderní říkat zážitkové, takže budiž zážitkové. Prostě vše, co se naučíte, si můžete ihned vyzkoušet v praxi.

Nakonec po ukončení našich kurzů, pokud vše úspěšně zvládnete a já věřím, že ano, dostanete potvrzení - certifikát o úspěšném absolvování.  Pro ty z Vás, kteří potřebují potvrdit hodiny či kredity do celoživotního vzdělávání, máme připraveny speciální programy, kterými tyto vaše povinnosti budete plnit.

Myslím si, že to je o nás asi tak všechno, protože ostatní potřebné informace se dozvíte při našem osobním setkání, či setkání s našimi lektory.

Moc se na Vás těším, 

za tým lektorů eUČEBNY - Aleš Benda