Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

eUČEBNA
K Sokolovně 37
104 00 Praha 10 - Uhříněves
tel: +420 608 978 037
info(a)eucebna.cz

NOVÉ KURZY

arr3Otevřeli jsme zážitkové kurzy šitíOd návrhu k realizaci pro šitím nepolíbené!  Pomůžeme Vám se vším, co Vám nepůjde. Vybíráme... arr3Otevřeli jsme zdravotnické kurzy Rescue MASTER   Akreditovaný, mezinárodní, tréninkový systém pro výcvik praktických dovedností vedoucích ke... arr3Jak se k nám dostaneteJak se k nám dostanete? 1. AUTEM a na MOTORCE - není to problém, protože u naší eUČEBNY lze...

OBLÍBENÉ KURZY

naše cena 2 490 Kč (96 Euro)
VOLNÁ MÍSTA
naše cena 5 700 Kč (219 Euro)
VOLNÁ MÍSTA
naše cena 560 Kč (22 Euro)
VOLNÁ MÍSTA

Otevřeli jsme zdravotnické kurzy Rescue MASTER

 

Akreditovaný, mezinárodní, tréninkový systém pro výcvik praktických dovedností vedoucích ke správnému poskytnutí neodkladné první pomoci. 

Hlavním úkolem tréninkového systému je nejprve zbavit účastníky kurzu obav z poskytnutí první pomoci a následně je vycvičit tak, aby každý, komu pomoc poskytnou, dostal co největší šanci na kvalitní přežití.

Trenéři kurzů jsou bezpodmínečně zdravotničtí pracovníci v oborech urgentní medicíny a medicíny katastrof, v aktivní službě s praxí min. 10 let v přednemocniční neodkladné péči, intenzivní péči, anesteziologicko-resuscitační péči a péči urgentních příjmů. Jsou aktivními členy odborných vědeckých společností.

Osnova a programy kurzů v systému Rescue MASTER vycházejí z doporučení světových odborných společností pro poskytování neodkladné pomoci, a to dle oboru zaměření. Dále jsou vždy do celého kurzu promítnuty vlastní každodenní zkušenosti příslušného trenéra.

Jednotlivé kurzy naleznete v sekci ZDRAVOTNICKÉ KURZY